problemy

tutaj zabrakło tej informacji w artykule fakt, w tym przypadku niezbyt rozważnie napisała jedynie o jednej z możliwości.

Ja mam wszytsko określone w umowie, i jeśli mi sie cos nie podoba mogę mieć jedynie żal do nas - mieszańców bo się na to zodziliśmy.

Napisałam, że część wody, a Ty  sam juz dodałeś dane procentowe - 19-38%. Skąd takie dane? Jeśli taka różnica we wskazaniach wodomierzy jest u Ciebie i jest ona rozkaładana równomiernie wśród mieszkańców, to może zgłoś sie do swojego zarządcy, albo teraz uprawiasz ideologię…..  a mieszkam na I piętrze, płacę za windę. Żadnego podatku za luxus nie ma u mnie… widocznie mieszkanie na I pietrze to nie jest luksus. A rozliczenie za wodę dostaję co 3 miesiące, i nie płacę więcej niż wskazują odczyty wodomierzy. To jak jest rozliczana woda techniczna, np to już nie mój problem tylko zarządcy, a on to powinien mieć wkalkulowane w koszty eksploatacji.

Procenty różnic o których pisałem nie występują wcale w tak niewielu przypadkach.Jeżeli macie Państwo możliwość dostępu do danych Spółdzielni,wodociągów,itp. firm rozliczających,to sami możecie się przekonać.Chociaż na pewno nie będzie to łatwe,bo jest to dziwnie utrzymywane w tajemnicy. Ale powtarzam jeszcze raz-najczęście jest to ukryte w kosztach eksploatacji.

Co do wind to wiem,że w wielu przypadkach nie płaci się za używanie windy jeżeli się mieszka do I p.

A ja np. mieszkając na Ip. płacę 10% dodatku za “luksus” że mieszkam na tym piętrze

A tak z innej beczki, jak bys określił opłaty za używanie windy wśród mieszkańców?

Bez komentarza.